Regeneracja i odmłodzenie skóry

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureMezoterapia igłowa to zabieg poprawiający kondycje skóry dzięki wprowadzanym w  jej głąb koktajli odżywczych. Jest to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Aktywne substancje wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny poprawiając w ten sposób  elastyczność skóry. Poprawa cery widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Najbardziej popularne miejsca poddawane mezoterapii to twarz, dekolt i szyja. Najlepsze efekty uzyskają osoby zmagające się z cerą odwodnioną, suchą, pozbawioną blasku i dojrzałą. Dzięki odbudowie włókien kolagenowych w trakcie zabiegu możliwe jest wyleczenie także mniejszych blizn potrądzikowych i pourazowych.

Wskazania:

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

Skład:

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych: – Kwas hialuronowy (5 mg/ml) – 13 witamin – 23 aminokwasy – 6 składników mineralnych – 6 koenzymów – 5 kwasów nukleinowych – 2 czynniki redukujące

Częstotliwość zabiegów:

Faza 1: Terapia uderzeniowa – 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych

Faza 2: Regeneracja skóry – 3 zabiegi co miesiąc

Faza 3: Podtrzymanie efektów kuracji – 1 zabieg co 3-6 miesięcy.

 

Cena:

Oczy 150-350 zł*

Twarz 300-400 zł*

Twarz i szyja 500 zł

Twarz, szyja i dekolt 650 zł

*cena uzależniona od ilości i rodzaju preparatu