Mama w Spa

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureZ NAMI POCZUJESZ SIĘ PIĘKNIE I KWITNĄCO!!!

Ciąża jest szczególnym okresem w życiu każdej kobiety. Każda mama wymaga wtedy wyjątkowej opieki, pielęgnacji, aby po porodzie wrócić szybko do formy. Podczas ciąży skóra ulega zmianom, jej kondycja się pogarsza.Naszym głównym kryterium przy wyborze zabiegu są składniki użytych preparatów, które oprócz zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji będą bezpieczne dla matki jak i dla dziecka. Zapewniamy w 100% naturalne, bezpieczne kosmetyki.

1Zabieg nawilżający – jest to zabieg specjalnie przygotowany dla „spragnionej” skóry, który nie tylko nawilża ale i odżywia, łagodzi podrażnienia. Zapewnia on skórze długotrwałe uczucie komfortu. Zabieg łączy w sobie odżywczą siłę olejów roślinnych z nawilżającym działaniem ekstraktów z roślin. Naturalna maska przywraca skórze blask i miękkość.


Cena zabiegu: 200 zł

 

2Zabieg oczyszczający – oxybrazja – to najnowsza metoda złuszczania martwych komórek naskórka pobudzająca proces jego odbudowy i regeneracji. Oxybrazja jest często nazywana mikrodermabrazją wodno-tlenową, w której czynnikiem złuszczającym jest strumień aplikowanego pod ciśnieniem roztworu soli fizjologicznej. Zabieg wykonywany jest na mokro i daje uczucie chłodu, ukojenia, nie wywołując w ten sposób podrażnień i zaczerwienienia skóry. Metoda ta jest polecana osobom o cerze naczyniowej i bardzo wrażliwej jak i u kobiet w ciąży. Oxybrazja daje efekt silnego oczyszczenia, rozświetlenia i dotlenienia naskórka. Przygotowuje ona skórę do wprowadzania substancji aktywnych zawartych w odpowiednio dobranym serum. Wielokrotna terapia pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastylowych, zwiększając elastyczność skóry i spłycając powierzchowne zmarszczki.


Cena zabiegu: 200 zł