Coollifting

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this featureCooLifting to jedyne urządzenie na polskim rynku, które łączy w sobie cztery technologie medyczne dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. CooLifting uruchamia silny przepływ CO2 do tkanek, w połączeniu z wysokim stężeniem wprowadzanych substancji czynnych przy bardzo wysokim ciśnieniu i w niskiej temperaturze. Krótko trwająca procedura zabiegowa pozwala w kilka minut uzyskać rewelacyjny efekt wygładzenia newralgicznych okolic twarzy. Polecany przede wszystkim do redukcji zmarszczek okolicy oka i czoła jak również do wypłycenia tzw. zmarszczek palacza czy bruzd nosowo-wargowych.

Wskazania:

Zabieg przeznaczony jest wszystkim osobom u których pojawiły się pierwsze oznaki starzenia. Pojedynczy zabieg może być stosowany jako szybki lifting przed wielkim wyjściem.

 

Czy zabiegi należy powtarzać?

Pojedynczy zabieg może być stosowany jako szybki lifting przed wielkim wyjściem – efekt będzie utrzymywał się do 2 tygodni. Dla podtrzymania i wzmocnienia efektów zaleca się wykonanie serii ok. 6 zabiegów, każdy w odstępie 2 tygodni.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim: problemy z zatokami, opryszczka, migreny, przeziębienie, mocno unaczyniona skóra.

 

Cena: 200 zł