Zespół

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this feature

12 LAT DOŚWIADCZENIA W KOSMETOLOGII !!!

Nasza praca to nasza pasja,którą codziennie wykonujemy z uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem!
Zapewniamy najwyższą jakość usług i stosowanych produktów, wiedzę dającą bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów oraz bezwzględną higienę i sterylność!!!

Właścicielka mgr kosmetologii Anna Bellazzi

Jestem absolwentką 5 letnich studiów magisterskich na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Od początku studiów wykazywałam duże zainteresowanie dermatologią, recepturą kosmetyczna, farmakologią jak i medycyną estetyczną. Moją pracę doceniła dr Patkowska publikując artykuł,, Kwas hialuronowy – odkrycie na miarę przełomu tysiącleci. Nowoczesne Technologie w Kosmetologii„. W celu praktycznej oceny wpływu kwasu hialuronowego w kosmetykach na skórę przeprowadziłam także badania u dr n.med.S. Kuczyńskiego. Przeprowadzone na grupie ochotników badania pozwoliły mi ocenić skuteczność działania kwasu hialuronowego w kosmetykach i nauczyły jak skutecznie wybierać preparaty z jego zawartością.

Jedną z moich największych pasji jest makijaż permanentny. Pierwsze kroki stawiałam pod okiem Mistrzyni Polski Iwony Marciniak. Co roku uczestnicze w licznych warsztatach i kongresach w kraju jak i poza jego granicami. Ukończyłam Master Classes  Sviatoslav Otchenash prowadzone przez samego Mistrza z Estonii oraz jego trenerki Liat z Izraela i Paola z USA. Dodatkowo uczestniczyłam w szkoleniu 3D lips prowadzonym przez Katarzynę Pawłowską z Torunia.

Od 2014 roku uczestnicze w  szkoleniach  kosmetologii estetycznej, które prowadzone są przez jednego z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie. Obecnie wykonuje zabiegi takie jak mezoterapia igłowa, rollery, powiększanie i modelowanie konturu ust, podnoszenie opadających kącików ust, osocze bogatopłytkowe oraz fibryna.

W stworzonym przeze mnie Centrum Kosmetologii priorytetem jest najwyższa jakość stosowanych produktów.          W walce z problemami skórnymi oferuję najbardziej innowacyjne i efektywne formuły. Marką prowadzącą w gabinecie są amerykańskie kosmeceutyki Dermalogica.

mgr kosmetologii Martyna Anuszkiewicz

Dyplomowany magister kosmetologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetyki i kosmetologii pielęgnacyjnej, które zdobywała w Polsce i za granicą. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. W 2013 roku została absolwentką prestiżowej szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner w Monachium. Ukończyła również Akademię Managera Spa & Beauty w Warszawie. Specjalistka z dziedziny kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnego i makijażu profesjonalnego. Fascynuje sie zabiegami z użyciem mikronakłuć i peelingów chemicznych. W swojej pracy ceni perfekcjonizm, estetykę i naturalne piękno. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem ocenia kondycję skóry, by dobrać zabieg do jej potrzeb.

Milena Zajczyk-Zańczak

Dyplomowana kosmetyczka dla której zawód jest wielkim zamiłowaniem. Ceni sobie profesjonalizm i wciąż pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu prestiżowych szkoleniach i kongresach. Jej pasją jest kosmetyka pielęgnacyjna, stylizacja rzęs i paznokci. Dodatkowo specjalizuje się w przekuwaniu uszu. Największą satysfakcję przynosi jej uśmiech i zadowolenie Klientki. W swoim zawodzie jest perfekcjonistką i do każdej osoby podchodzi indywidualnie.