MAKIJAŻ PERMANENTNY

You need to install the plugin Breadcrumb NavXT to use this feature

Closeup face of beautiful flirting woman with fashion bright vivid color eye makeup

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Wraz z rosnącym zainteresowaniem naszych wspaniałych Klientek makijażem trwałym postanowiliśmy rozszerzyć ofertę gabinetu, udając się na intensywny trening do najlepszego Centrum Szkoleniowego ARTiSPA w Toruniu założonego przez Mistrzynię Polski Makijażu Permentnego Iwonę Marciniak.

 

Pigmenty – DERMA INTERNATIONAL PIGMENTS

Stosujemy pigmenty stworzone w USA przez wybitną chemiczkę i specjalistkę Elizabeth Finch-Howell. Wyróżniają się one dużym wachlarzem kolorów, odpornością na światło i recepturami kolorystycznie stabilnymi w skórze na lata. Barwniki Derma International są bezpieczne dla skóry, nie wywołują alrgii oraz posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC, EWG i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych.

 

Brwi metodą włoskową 

Jest to najnowsza technika makijażu trwałego opracowana przez niemieckich wizażystów dla osób pozbawionych brwi lub pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Idealnie dobrany kształt brwi podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie oraz wypełnia braki we włoskach.

Koszt zabiegu obejmujący dwa spotkania tj.pierwszą pigmentację i korektę (bezpłatna korekta nie dłużej niż po 2-3 tyg., po 5 tyg.dodatkowo płatna 100zł) to 800 zł

Odświeżenie makijażu

  • do 6 miesięcy po zabiegu 200 zł
  • do 12 miesięcy po zabiegu 400 zł
  • do 18 miesięcy po zabiegu 500 zł

 

Kreski na górnej i dolnej powiece

Kreski optycznie zagęszczają i pogrubiają rzęsy nadając tym samym wyraźniejszego spojrzenia.

Koszt zabiegu obejmujący dwa spotkania tj.pierwszą pigmentację i korektę (bezpłatna korekta nie dłużej niż po 2-3 tyg., po 5 tyg.dodatkowo płatna 100zł):

  • Kreska w rzęsach lub eyeliner 350 – 550 zł
  • Kreska dolna 250 – 400 zł
  • Odświeżenie makijażu do 2 lat po zabiegu 250 – 400 zł
  • do 3 lat po zabiegu 300 – 450 zł

 

Usta

Idealny kontur likwiduje asymetrię ust powiększając je lub pomniejszając optycznie, a wypełnienie ich kolorem niweluje naturalne nierówności pigmentacyjne. W zależności od upodobań Klientki możemy uzyskać efekt pudrowych, naturalnych, świeżych ust lub nasyconych, intensywnie zarysowanych.

Koszt zabiegu obejmujący trzy spotkania tj.pierwszą pigmentację i dwie korekty (bezpłatna korekta nie dłużej niż po 2-3 tyg., po 5 tyg.dodatkowo płatna 100zł):

Modelowanie i nadanie koloru ust 1000 – 1200 zł

Odświeżenie makijażu

  • do 18 miesięcy po zabiegu 500 – 700 zł
  • do 3 lat po zabiegu 600 – 800 zł

 

Zapraszamy na bezpłatny rozrysunek próbny, podczas którego wykonany zostanie makijaż wstępny przybliżający efekt końcowy makijażu długotrwałego!!!