U nas kupisz

Nawigacja: LaPerla - centrum kosmetologii, manicure, makijaż > U nas kupisz


 • Strona główna Declare

  Declaré Switzerland to linia selektywnych kosmetyków stworzona w Szwajcarii pod koniec lat 70-tych, specjalnie na potrzeby skóry wrażliwej jako produkty pielęgnacyjne o wyjątkowej tolerancji. Każdy kosmetyk został przebadany dermatologicznie, aby zapewnić optymalną tolerancję przez skórę wrażliwą oraz skuteczne, potwierdzone działanie.

  Declaré oferuje odpowiednio różnorodny asortyment dla wszystkich rodzajów skóry, zaspokajając wszelkie potrzeby pielęgnacyjne skóry twarzy i ciała. Dzięki Declaré skóra wrażliwa powraca do równowagi.

  Dodatkowe zalety:

  • stworzone przez specjalistów pielęgnacji skóry wrażliwej,
  • testowane dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej,
  • opracowane w celu optymalnego tolerowania składników przez skórę i zapewnienia  aktywnego ich działania,
  • produkty pielęgnacyjne o delikatnych zapachach, nie powodujące alergii,
  • obejmujące szeroki asortyment preparatów dla wszelkich potrzeb skóry.

   

  Unikatowym składnikiem kosmetyków Declaré jest opatentowany src-complexTM (sensitivity reducing complex), który:

  • wzmacnia funkcje ochronne skóry, dzięki czemu redukuje wrażliwość skóry i wzmacnia jej odporność;
  • łagodzi podrażnienia, wpływając na komfort skóry oraz redukowanie widocznych podrażnień i zaczerwienień;
  • intensywnie chroni komórki, zapobiegając zniszczeniu komórek i przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek.

   

 • organic

  Ekologiczne i skuteczne!

  Wybitni specjaliści z całego świata przygotowywali najlepsze aktywne składniki i naturalne surowce pozyskiwane ze zbiorów ekologicznych lub kontrolowanych biologicznie dzikich zbiorów. Ich ekologiczność potwierdziły niezależne instytuty przyznając certyfikat Ecocert a niezależne testy potwierdziły świetne działanie terapeutyczne (leczenie przebarwień, teleangiektazji, trądziku), nawilżające i liftingujące. Kosmetyki Ogranicseries  produkowane są zgodnie z zasadą Fair Trade i nie są testowane na zwierzętach . Charakteryzują się pięknymi i delikatnymi zapachami z hydrolatów roślinnych. Linia OrganicSeries jest szczególnie polecana kobietom w ciąży i tym o cerach wrażliwych, alergicznych.

  organic2
 • revitalash
   

  Firma RevitaLash®Advanced to światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.
  W czerwcu 2011. roku wprowadziła ona na rynek najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach stosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Badania potwierdziły skuteczność zastosowania i najwyższe bezpieczeństwo. RevitaLash®Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs i nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka.

  Skład najnowszej formuły RevitaLash® Advanced zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

  Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie!!!