Męska regeneracja

Nawigacja: LaPerla - centrum kosmetologii, manicure, makijaż > Oferta > Oferta > Męska regeneracjaMĘSKA REGENERACJA

Skóra mężczyzny troszkę różni się od kobiecej – jest grubsza, zawiera więcej włókien kolagenowych (większa elastyczność), wydzielana jest większa ilość potu a także sebum. Tak jak skóra kobieca jest ona również narażona na różne czynniki zewnętrzne m.in. zimno, słońce, zanieczyszczenia powietrza i dodatkowo drażniące skutki golenia. Niestety to nadwrażliwość i podrażnienia po goleniu są skutkiem największego niszczenia płaszcza hydro-lipidowego doprowadzając w ten sposób do zakłócania funkcji ochronnych skóry. Należy podjąć odpowiednie działania aby je zrównoważyć. Idealnym rozwiązaniem będzie głębokie nawilżanie oraz zabiegi oczyszczające i normalizujące pracę gruczołów łojowych a także terapie przeciwzmarszczkowe.

 

TWARZ

1 ZABIEG KAWIOROWY

Zabieg kawiorowy szwajcarskiej marki DECLARE to  luksusowy zabieg  łączący siłę liftingu jak i spektakularny efekt wygładzenia i nawilżenia skóry!

Efekty:

– promienna cera
– linie i zmarszczki są wyraźnie spłycone
– znaczne pobudzenie skóry oraz mięśni twarzy
– pobudzenie regeneracji komórkowej
– natychmiastowy efekt zdrowej i świeżej skóry

Najważniejsze składniki aktywne:

– ekstrakt z kawioru – regeneruje epidermę
– kompleks przeciwzmarszczkowy Toniskin – wyciąg z oczyszczonych drożdży o działaniu przeciwzmarszczkowym zwalczający oznaki starzenia i zwiotczenia skóry, wzmacnia połączenia skóry właściwej i epidermy
– innowacyjny składnik Kombuchka – powstały z fermentacji czarnej herbaty, znany jako „eliksir długowieczności” wypełnia komórki skóry od wewnątrz i poprawia koloryt skóry
– cupuacu masło nazywane roślinną lanoliną oraz witamina E i sacharydy-nawilżają skórę, zapobiegają TEWL, regenerują bariery naskórkowe.

Czas zabiegu: 1h 

Cena zabiegu: 200.00 zł

 

2ZABIEG Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Zabieg PRO YOUTHING szwajcarskiej marki DECLARE  ujędrnia, wygładza, liftinguje, czasteczki jedwabiu sprawiają, że skóra staje się gładka i miękka a ekstrakt z magnolii utrzymuje jej elastyczność i sprężystość.

Komórki macierzyste skóry odgrywają ogromną rolę w jej procesie starzenia. Obecne w naskórku mają one zdolność proliferacji oraz przemieszczania się w stronę powierzchni skóry. Komórki te umierają i są wymieniane na nowe w regularnym cyklu trwającym średnio30 dni. Jeśli skóra jest narażona na działanie czynników niesprzyjających to czas procesu keratynizacji znacząco się skraca. Regeneracja zachodzi także wolniej wraz z wiekiem, nie dochodzi już do wystarczającej wymiany komórek macierzystych, które tracą swoją zdolność do prawidłowego funkcjonowania. Na poziomie skóry rozpoczyna się proces starzenia dotykający naskórek, skórę właściwą oraz mieszek włosowy. Aktywna regeneracja komórek macierzystych to innowacyjne połączenie składników aktywnych, które nie tylko chronią dorosłe komórki macierzyste przed uszkodzeniami, ale również przedłużają ich cykl życia i równocześnie zapobiegają szkodliwemu wpływowi środowiska, pobudzają metabolizm skóry i stymulują syntezę kolagenu i elastyny.

Najważniejsze składniki aktywne:

– roślinne komórki macierzyste z jabłek – chronią komórki macierzyste skóry
– kompleks Juvinity, ekstrakt z magnolii- chroni skórę na poziomie molekuł
– masło shea, olejek kokosowy, olejek z orzechów makadamia -zapewniają intensywną pielęgnacje.

Czas zabiegu: 1h 

Cena zabiegu: 200.00

 

3ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO-DOTLENIAJĄCY

Zabieg przywraca promienny blask, silnie oczyszcza, nawilża i dotlenia skórę.

Czas zabiegu: 1h 15 min.
Cena zabiegu: 170.00 zł

ZABIEGI SPA NA CIAŁO

1PEELING CIAŁA

Czas zabiegu: 30 min.
Cena zabiegu: 90.00 zł

2ZABIEG NAWILŻAJĄCO-RELAKSUJĄCY

Czas zabiegu: 1h
Cena zabiegu: 150.00 zł

DEPILACJA WOSKIEM

Pachy: 30.00 zł
Klatka piersiowa: 60.00-80.00 zł
Plecy: 80.00-100.00 zł