Mgr Anna Ruszczyk

Nawigacja: LaPerla - centrum kosmetologii, manicure, makijaż > Mgr Anna Ruszczyk

Mgr kosmetologii Anna Ruszczyk

Jestem absolwentką 5 letnich studiów magisterskich na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Od początku studiów wykazywałam duże zainteresowanie dermatologią, recepturą kosmetyczna, farmakologią jak i medycyną estetyczną. Moją pracę doceniła dr Patkowska publikując w kwartalniku „Arkana Kosmetologii” artykuł,, Kwas hialuronowy – odkrycie na miarę przełomu tysiącleci. Nowoczesne Technologie w Kosmetologii„. W celu praktycznej oceny wpływu kwasu hialuronowego w kosmetykach na skórę przeprowadziłam także badania u dr n.med.S. Kuczyńskiego. Przeprowadzone na grupie ochotników badania pozwoliły mi ocenić skuteczność działania kwasu hialuronowego w kosmetykach i nauczyły jak skutecznie wybierać preparaty z jego zawartością.mgr Anna Ruszczyk

W stworzonym przeze mnie Centrum Kosmetologii & Spa La Perla priorytetem jest najwyższa jakość stosowanych produktów, które zostały wybrane na podstawie dokładnie przestudiowanego składu INCI. W walce z problemami skórnymi oferuję najbardziej innowacyjne i efektywne formuły z użyciem składników farmaceutycznej jakości pochodzących z amerykańskiego i francuskiego laboratorium. W podstawowej pielęgnacji podążam za eko trendami dedykowanymi cerom wrażliwym, alergicznym i kobietom w ciąży.

Najważniejsze jest dla mnie ciągłe kształcenie oraz śledzenie nowości tak aby zapewnić najwyższy poziomu wykonywanych usług i wykorzystywać najnowsze technologie. Uczestniczę w kongresach, szkoleniach i wykładach kosmetologicznych jak i medycyny estetycznej. Specjalizuję się w kuracjach cer problematycznych i anti-age.

Przez pięć lat zdobywałam doświadczenie pracując w nadmorskim spa a później w jednym z najbardziej luksusowych poznańskich gabinetów.

Cechuje mnie profesjonalne, indywidualne oraz życzliwe podejście do Klienta.

Dbanie o wygląd stało się już społecznym wymogiem, które pomaga walczyć z kompleksami, daje pewność siebie a zatem pomaga odnieść sukcesy osobiste i zawodowe … to inwestycja na lata!!!